Za splošne informacije nam lahko pišete na: info@dsms.net

IZVRŠNI ODBOR (IO) 2022

Predsednik: Lenart Demšar

predsednik@dsms.net


Sekretar: Maja Petrović

sekretar@dsms.net


Blagajnik: Maša Smajila

blagajnik@dsms.net


Podpredsednica za PR: Špela Šebenik

pr@dsms.net


Popredsednica za zunanje zadeve: Urša Kržišnik

zunanje.zadeve@dsms.net / marketing@dsms.net


Podpredsednik za člane: Petra Šter

podpredsednik.clani@dsms.net


Podpredsednica za aktivnosti: Nina Vrabec

podpredsednik.aktivnosti@dsms.net


NADZORNI ODBOR (NO) 2022

Predsednik NO: Luka Batič

batic@dsms.net


Član NO: Breda Polak

polak@dsms.net


Član NO: Tina Jakopič

jakopic@dsms.net


Če želite pisati celotnemu izvršnemu odboru:

izvrsni.odbor@dsms.net


Če želite pisati celotnemu nadzornemu odboru:

nadzorni.odbor@dsms.net

VODJE PROJEKTOV 2022

Big band MF: Miha Zupančič

bigbandmf@dsms.net


Cor: Neža Kecelj

cor@dsms.net


Erektor: /

erektor@dsms.net


Gaster Felix: Tisa Bajec

gaster.felix@dsms.net


Imuno: Ana Dovžak Fritz

imuno@dsms.net


Kitarski orkester: Ana Milovanović

kitarski.orkester@dsms.net


Kortekst: Vita Krump

kortekst@dsms.net


Medimedo: Katarina Gršič

medimedo@dsms.net


Mednarodne izmenjave: Olga Gordeeva

mednarodne.izmenjave@dsms.net


Misli na srce: Žan Bratuša

mislinasrce@dsms.net


Projekt Šport: Lana Jarc

sport@dsms.net


Pulmo: Gaja Teppey

pulmo@dsms.net


Projekt urgentna medicina: Tadej Rajelj

urgentna.medicina@dsms.net


Projekt VIRUS: Eva Selan

projekt.virus@dsms.net


Transmiter: MIha Osojnik

transmiter@dsms.net


Ultrafest Ljubljana: Gjoko Markoski

ultrafest.lj@dsms.net


V odsevu: Isabela Šarec Tobias

vodsevu@dsms.net


Za življenje! Ljubljana: Kristina Brečko

zazivljenje@dsms.net


MSJC: Jakob Timotej Stojanov Konda

msjc@dsms.net


Kirurško šivanje: Luka Pilič Turk

kirursko.sivanje@dsms.net




POSEBNE ENOTE DŠMS 2022


DTL (Diagnostično terapevtski lektorat): Gašper Tonin

dtl@dsms.net


Posebna enota za Design: Ana Milovanović

design@dsms.net

PODATKI O DRUŠTVU

Naslov:

Društvo študentov medicine Slovenije

Korytkova 2

1000 Ljubljana


Davčna številka SI:

31706720 (davčni zavezanec: DA)


Matična številka:

1204289000


TRR:

SI56 0201 0009 1808 332