Za splošne informacije nam lahko pišete na: info@dsms.net

IZVRŠNI ODBOR (IO) 2021

Predsednik: Lenart Demšar

predsednik@dsms.net


Sekretar: Tina Jakopič

sekretar@dsms.net


Blagajnik: Maša Smajila

blagajnik@dsms.net


Podpredsednica za PR: Paula Djukanović

pr@dsms.net


Popredsednica za zunanje zadeve: Marjeta Skubic

zunanje.zadeve@dsms.net / marketing@dsms.net


Podpredsednik za člane: Luka Batič

podpredsednik.clani@dsms.net


Podpredsednica za aktivnosti: Nina Vrabec

podpredsednik.aktivnosti@dsms.net


NADZORNI ODBOR (NO) 2021

Predsednica NO: Tjaša Pugelj

pugelj@dsms.net


Član NO: Tadej Pungertnik

pungertnik@dsms.net


Član NO: Aleksandra Mikić

mikic@dsms.net


Če želite pisati celotnemu izvršnemu odboru:

izvrsni.odbor@dsms.net


Če želite pisati celotnemu nadzornemu odboru:

nadzorni.odbor@dsms.net

VODJE PROJEKTOV 2021

Big band MF: Miha Zupančič

bigbandmf@dsms.net


Cor: Klara Tomažič

cor@dsms.net


Erektor: Katja Kores

erektor@dsms.net


Gaster Felix: Špela Šebenik

gaster.felix@dsms.net


Imuno: Anja Osovnikar

imuno@dsms.net


Kitarski orkester: Ana Milovanović

kitarski.orkester@dsms.net


Kortekst: Nik Wallas

kortekst@dsms.net


Medimedo: Urh Šenk

medimedo@dsms.net


Mednarodne izmenjave: Olga Gordeeva

mednarodne.izmenjave@dsms.net


Misli na srce: Erazem Bahčič

mislinasrce@dsms.net


Projekt Šport: Tim Medved

sport@dsms.net


Pulmo: Breda Polak

pulmo@dsms.net


Projekt urgentna medicina: Maja Petrović

urgentna.medicina@dsms.net


Projekt VIRUS: Zarja Smokvina

projekt.virus@dsms.net


Transmiter: Tina Sluga

transmiter@dsms.net


Ultrafest Ljubljana: Petra Šter

ultrafest.lj@dsms.net


V odsevu: Nina Žunič

vodsevu@dsms.net


Za življenje! Ljubljana: Katja Vöröš

zazivljenje@dsms.net


AED baza Slovenije: Sara Ručigaj

aed.baza@dsms.net


MSJC: Tadej Počivavšek

msjc@dsms.net


Kirurško šivanje: Miha Tavčar

kirursko.sivanje@dsms.net




POSEBNE ENOTE DŠMS 2021


DTL (Diagnostično terapevtski lektorat): Gašper Tonin

dtl@dsms.net


Posebna enota za PR: Paula Djukanovič

pr@dsms.net


Posebna enota za Design: Ana Milovanović

design@dsms.net

PODATKI O DRUŠTVU

Naslov:

Društvo študentov medicine Slovenije

Korytkova 2

1000 Ljubljana


Davčna številka SI:

31706720 (davčni zavezanec: DA)


Matična številka:

1204289000


TRR:

SI56 0201 0009 1808 332